www.zak24.pl
KSIĘGARNIA NAUKOWO - AKADEMICKA
Promocja!

SPRZEDAWAJ JAK KOBIETA, ZARABIAJ JAK MĘŻCZYZNA

34,90  27,99 

Wydanie I
Okładka miękka ze skrzydełkami
Liczba stron 232
Format 135 x 205 mm
EAN 9788374896139

Opis

SPRZEDAWAJ JAK KOBIETA, ZARABIAJ JAK MĘŻCZYZNA

 

  • Zostań gwiazdą sprzedaży!
  • Wykorzystaj mocne strony kobiety!
  • Zyskaj nowych, wiernych klientów!
  • Zacieśniaj relacje z dotychczasowymi kontrahentami!
  • Osiągnij spektakularny biznesowy i finansowy sukces!

Czasem możemy odnieść wrażenie, że świat sprzedaży jest rządzony przez mężczyzn. Oczywiście powoli się to zmienia, ale wciąż panuje przekonanie, że kobieta gorzej sobie radzi w tej branży. Autorka książki Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna przekonuje, że wcale tak nie jest. Wystarczy tylko drobne wsparcie i kilka wskazówek, aby kobiety mogły stać się gwiazdami sprzedaży radzącymi sobie lepiej od mężczyzn. Przede wszystkim należy zacząć od zmiany nastawienia do siebie i swojej pracy i dodać do tego dwa podstawowe składniki: entuzjazm i zaangażowanie.

Warto pamiętać, że jako kobiety dysponujemy całym wachlarzem możliwości, które pozwolą nam budować silne relacje z kontrahentami. Skorzystajmy z nich, wykorzystajmy naszą kobiecą intuicję oraz empatię. Zbudujmy własną, unikalną strategię, inspirując się taktyką mężczyzn, ale tworząc swój własny, niepowtarzalny styl prowadzenia biznesu.

W sprzedaży jedną z najważniejszych cech jest skuteczność. Czy można taką skuteczność w sobie wyćwiczyć? Czy można stać się sprzedawcą idealnym? Tak! W poszczególnych rozdziałach książki przedstawione zostały konkretne techniki, które pomogą zainteresować kupującego i przede wszystkim zachęcić go do zakupu naszych produktów. Anna Swat podkreśla, że proces sprzedaży jest grą, których reguł można się nauczyć. Dzięki tej lekturze każda Czytelniczka odkryje swój potencjał sprzedażowy i dowie się jak najlepiej go wykorzystać.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “SPRZEDAWAJ JAK KOBIETA, ZARABIAJ JAK MĘŻCZYZNA”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *